Zaloguj się

Mikołaj W Każdym Z Nas

Premiera: 24 listopada 2017
Opis dystrybutora
Chyba nikt na świecie nie kocha bardziej świąt od stolarza Andersena. Każdego roku poświęca się aby zapewnić swojej rodzinie idealne Boże Narodzenie. Jak wszyscy wiedzą – najważniejszym dla dzieci elementem Bożego Narodzenia jest wizyta Mikołaja. Dochodzi jednak do nieszczęśliwego wypadku i Andersen niszczy prezenty, które chciał podarować swoim pociechom. Z opresji ratuje go prawdziwy Święty Mikołaj... Andersen będzie musiał mu jednak pomóc i to w dość nietypowy sposób.
8 lipca 2017 (15:21)

Mali Bohaterowie

Premiera: 27 października 2017
Opis dystrybutora
8 lipca 2017 (15:00)

Louise Nad Morzem

Premiera: 22 września 2017
Opis dystrybutora
8 lipca 2017 (14:44)

Blade Runner 2049

Premiera: 6 października 2017
Opis dystrybutora
7 lipca 2017 (19:04)

Podwójny Kochanek

Premiera: 25 sierpnia 2017
Opis dystrybutora
Młoda, wrażliwa Chloé zakochuje się w swoim terapeucie. Kobieta nie ma przed nim tajemnic, a zafascynowany nią mężczyzna z czasem również całkowicie się odsłania, przekraczając granice swojej profesji. Kilka miesięcy później, gdy mieszkają już razem, Chloé zaczyna podejrzewać, że jej kochanek coś przed nią zataja. Odkrywając stopniowo jego kolejne tajemnice, sprowadza na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo.
7 lipca 2017 (18:56)

Barry Seal: Król Przemytu

Premiera: 25 sierpnia 2017
Opis dystrybutora
Barry Seal, człowiek, który swoją biografią mógłby obdzielić kilka osób. W wieku piętnastu lat był pilotem, jednym z najzdolniejszych, najlepszych pilotów Ameryki, miał na koncie również udział w wojnie w Wietnamie. Pracował na usługach kolumbijskiego kartelu narkotykowego Medellín oraz dla CIA. Za głowę Seala słynny baron narkotykowy Pablo Escobar wyznaczył nagrodę w wysokości pół miliona dolarów. Za przywiezienie go do Kolumbii żywego – milion dolarów. Tłem historii jest wielka polityka, w której przewijają się najważniejsze nazwiska Ameryki.
7 lipca 2017 (18:45)

Trzy Billboardy Za Ebbing, Missouri

Premiera: 2 lutego 2018
Opis dystrybutora
Od morderstwa córki Mildred Hayes upłynęło kilka miesięcy, a lokalna policja nadal nie wpadła na trop sprawcy. Zdeterminowana kobieta decyduje się na śmiałe posunięcie: wynajmuje trzy tablice reklamowe na drodze wiodącej do miasteczka i maluje na nich prowokacyjny przekaz, skierowany do szanowanego przez lokalną społeczność szefa policji, szeryfa Williama Willoughby’ego. Gdy do akcji wkracza zastępca szeryfa, posterunkowy Dixon – niezrównoważony, porywczy maminsynek, któremu zarzuca się zamiłowanie do przemocy – starcie między Mildred Hayes a lokalnymi siłami porządkowymi przeradza się w otwartą wojnę.
1 lipca 2017 (16:07)

Powrót Do Montauk

Premiera: 29 grudnia 2017
Opis dystrybutora
Europejski pisarz przyjeżdża na kilka dni do Nowego Jorku, by pomóc w przygotowaniu premiery sztuki Don Juan w teatrze na Brooklynie. Na miejscu będzie musiał sobie poradzić nie tylko z pracą, ale i niezakończonymi relacjami z przeszłości z trzema kobietami. To, co się będzie działo na scenie, będzie więc przenikało się z jego życiem prywatnym.
1 lipca 2017 (15:55)

Traktorek Florek

Premiera: 27 października 2017
Opis dystrybutora
Czy przyjaźń między dzieckiem, dorosłym, traktorem a kozą jest możliwa? Oczywiście, że tak! Szczególnie gdy chodzi o wspólną sprawę, którą jest dobro farmy i honor jej gospodarza. Traktorek Florek to opowieść nie tylko o tym, że na wsi nie ma nudy i jest to genialne miejsce na spędzenie wakacji, ale również o solidarności, współpracy oraz wzajemnej trosce.
1 lipca 2017 (15:13)

Gniazdo

Premiera: 27 października 2017
Opis dystrybutora
Mąż nie pracuje i całymi dniami przesiaduje w domu, coraz bardziej tracąc kontakt z rzeczywistością. Żona zasuwa na dwóch etatach, wciąż nieobecna. Córka, Marta, tylko apatycznie przeczekuje do nadejścia wieczoru, by móc znowu snuć się gdzieś po nocy wraz z najbliższą koleżanką, Júlią. Tym czworo przydarzy się szereg perypetii: niechciana ciąża, nieudane wymuszenie, próba samobójczea i podmiana tożsamości. Czy to przypadek, że Marta posiada udomowionego ptaszka, którego trzyma akurat w klatce? Pewnego dnia zwierzątko zapada na dziwną chorobę i umiera.
1 lipca 2017 (15:00)

Wielka Wyprawa Oskara

Premiera: 20 kwietnia 2018
Opis dystrybutora
Dziesięcioletni Oskar ma marzenie, którym jest wyjazd na prerię wraz z mamą. Niestety tuż przed wakacjami mama Oskara powiadamia go o planowanej podróży do Ameryki. W tym czasie chłopcem ma się opiekować jego niezbyt towarzyski i gburowaty dziadek. Na szczęście, Oskar poznaje Leviego i jego cierpiącego na krótkowzroczność konia. Wspólnie decydują się na przeprawę przez Ocean Atlantycki, żeby odszukać w Ameryce mamę Oskara.
1 lipca 2017 (14:17)

Traktorek Florek Dodaje Gazu

Premiera: 23 marca 2018
Opis dystrybutora
Czasami jest się w stanie poświęcić dla kogoś własne życie. Na taki gest zdobył się czujny i odpowiedzialny Traktorek Florek, który ocalił Gustawa, swojego ludzkiego kompana, przed uderzeniem opadającego drzewa. Jednak, jak pokazuje doświadczenie, jeśli przyjacielska więź jest naprawdę silna i szczera, to dostaje się drugą szansę i bliskie sercu osoby wracają. Gustaw wkłada świecę zapłonową Traktorka do innego pojazdu, który ożywa.
1 lipca 2017 (14:02)

Boski Porządek

Premiera: 8 września 2017
Opis dystrybutora
Młoda gospodyni domowa zaczyna walczyć o prawa wyborcze kobiet.
1 lipca 2017 (13:50)

Miś Bamse i Córka Wiedźmy

Premiera: 5 stycznia 2018
Opis dystrybutora
Zły Krezus znajduje złoto w tamie bobrów. Postanawia je wykraść, ale najpierw musi unieszkodliwić niedźwiedzia Bamse. Wysyła więc córkę czarownicy Lovę, aby zaczarowała misia. W tym czasie Krezus planuje zburzyć tamę bobrów i ukraść zgromadzony tam skarb. Bamse i przyjaciele muszą współpracować, aby powstrzymać chciwego Krezusa i nie dopuścić do zalania wioski.
1 lipca 2017 (13:40)

Dwie Kobiety

Premiera: 25 sierpnia 2017
Opis dystrybutora
Claire, samotna matka przed pięćdziesiątką, wiedzie nudne, monotonne życie. Każdy kolejny dzień niczym nie różni się od poprzedniego. Wszystko zmienia się w momencie, gdy bohaterka odbiera telefon od Beatrice, siedemdziesięcioparoletniej kobiety, która kilka dekad temu była kochanką jej ojca. Szybko okazuje się, że Beatrice jest całkowitym przeciwieństwem Claire, ale obie panie łączy o wiele więcej, niż mogłyby przypuszczać...
1 lipca 2017 (13:20)

Paryż Na Bosaka

Premiera: 11 sierpnia 2017
Opis dystrybutora
Uporządkowane życie Fiony zakłóca pewnego dnia pełen rozpaczy list od mieszkającej w Paryżu 88-letniej ciotki Marthy. Fiona wskakuje w pierwszy samolot do Europy. Na miejscu odkrywa, że Martha zniknęła. W lawinie spektakularnych katastrof poznaje Doma, uprzejmego, ale denerwującego kloszarda, który nie chce jej zostawić w spokoju. Z czasem przestaje jej to przeszkadzać.
1 lipca 2017 (12:15)
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. »