Zaloguj się

0_1_0

Premiera: 14 listopada 2008
Opis dystrybutora
Nadmorskie miasto. Zapowiada się całkiem zwykły dzień. Dzień, w czasie którego widzowie mają okazję podpatrzeć życie siedmiu par. Pierwsza para: Maciek i Lena. On miał wypadek samochodowy. Podróżował wtedy z kochanką. Teraz jest przykuty do wózka inwalidzkiego. Podejrzewa swoją żonę o zdradę. Jego obsesja, napastliwość, agresja rujnują ich życie. Para druga: Kasia znalazła mężczyznę, z którym chciałaby spędzić życie. Gdy chłopak wyznaje jej, że jeszcze niedawno był kobietą, ona nie może sobie tego wytłumaczyć. Pary trzecia, czwarta, piąta, szósta i siódma też mają swoje dramaty, tajemnice.

Dziewczyna Mojego Kumpla

Premiera: 21 listopada 2008
Opis dystrybutora
Alexis dla wielu kawalerów byłaby wymarzoną partnerką. Nic zatem dziwnego, że po miesiącu znajomości Dustin wyznaje jej miłość. Alexis decyduje jednak, że zapał amanta trzeba ostudzić nieodwracalnie. Zdruzgotany koszem Dustin zwraca się o pomoc do najlepszego kumpla, Tanka – specjalisty od reaktywowania związków. Świeżo porzuceni mężczyźni wynajmują Tanka, by ów znawca kobiecego wnętrza urządził kobietom na randce istne piekło na ziemi, po którym same zapragną wrócić do poprzednich partnerów. Tank nie spodziewa się, że Alexis okaże się największym wyzwaniem w jego karierze. Gdy próbuje ją uwieść, a potem zniechęcić do siebie, z przerażeniem odkrywa, że dziewczyna przejrzała jego grę i sama rzuciła mu rękawicę. Zawadiacki wdzięk Alexis sprawi, że Tank musi wybierać między własną reputacją jako łamacza serc i przyjaciela Dustina, a coraz gorętszym uczuciem do swojej zuchwałej ofiary.

Kwarantanna

Premiera: 21 listopada 2008
Opis dystrybutora
Na potrzeby telewizyjnego reality show poświęconego ludziom wykonującym swoją pracę wtedy, gdy reszta świata śpi, reporterka Angela Vidal i jej kamerzysta Scott dostają zlecenie zrealizowania materiału filmowego na temat nocnej pracy strażaków z Los Angeles. Po spędzeniu większej części wieczoru na rutynowych czynnościach, jednostka straży dostaje w środku nocy telefon alarmowy, po którym udaje się wraz z dziennikarzami do niewielkiego bloku mieszkalnego w centrum miasta. Na miejscu jest już policja wezwana z powodu mrożących krew w żyłach krzyków dochodzących z mieszkania na trzecim piętrze. Licząc na świetny reportaż, Angela i Scott pragną za wszelką cenę utrwalić wszystkie wydarzenia na taśmie.

Lekcje Pana Kuki

Premiera: 21 listopada 2008
Opis dystrybutora
Waldemar nigdy jeszcze nie był za granicą. Postanawia to zmienić w czasie wakacji. Pomocy w zorganizowaniu wyjazdu szuka u pana Kuki - dawnego znajomego rodziców. To za jego namową za cel swojej wędrówki wybiera Wiedeń. Jednak już na miejscu wskazówki Kuki okazują się cokolwiek mylące, a jego wizja zagranicy mocno wyidealizowana. Waldemar dostaje twardą szkołę życia na obczyźnie. Każdy pierwszy raz jest trudny. Tymczasem na Waldemara czeka cała seria pierwszych razów. Pierwszy wyjazd za granicę. Pierwsza dziewczyna. Pierwsza praca. Pierwsza kradzież. Pierwszy skok na bank... Te wakacje zmienią go na zawsze.

Przyjeżdża Orkiestra

Premiera: 21 listopada 2008
Opis dystrybutora
Historia egipskiej orkiestry, która zagubiła się w Izraelu. Zespół miał zagrać na uroczystym otwarciu centrum kulturalnego. Niestety, nikt nie odebrał muzyków z lotniska, ci, więc decydują się znaleźć drogę sami...

W Sieci Kłamstw

Premiera: 21 listopada 2008
Opis dystrybutora
Roger Ferris to najlepszy ze wszystkich agentów, jakich służby wywiadowcze USA zdolne są przeciwstawić wrogom. W trakcie prowadzonych na całym świecie operacji życie Ferrisa często zależy od wskazówek otrzymanych od weterana CIA, Eda Hoffmana, czuwającego nieustannie na drugim końcu telefonicznej linii bezpieczeństwa. Kontrolując przebieg akcji z laptopa na przedmieściach wielkiego miasta, Hoffman wpada na trop nowego, groźnego przywódcy terrorystów, który zorganizował serię niedawnych zamachów bombowych, wymykając się przy tym najlepszym sieciom wywiadowczym świata. Aby skłonić niebezpiecznego wroga do zagrania w otwarte karty, Ferris będzie musiał sam zstąpić do jego podziemnego świata, tymczasem im bardziej agent zbliża się do celu, tym lepiej rozumie, że zaufanie ma dwie twarze –z jednej strony stanowi śmiertelne zagrożenie, z drugiej zaś – jedyną drogę, która pozwoli mu ujść z życiem.

Bangkok - Ostatnie Zlecenie

Premiera: 28 listopada 2008
Opis dystrybutora
Kong to głuchoniemy, płatny zabójca. Najlepszym przyjacielem Konga jest Joe, który wycofał się z zawodu po tym jak został ranny w rękę. Nie mając nic lepszego do roboty Joe pogrąża się w depresji i alkoholizmie. Najczęściej można go spotkać w nocnym klubie gdzie, jako striptizerka, pracuje była dziewczyna Konga, Aom. Kong nigdy nie chybił celu i nigdy nie odczuwał współczucia dla swoich ofiar. Mroczne życie Konga zmienia się, gdy spotyka śliczną Fon. Postanawia wycofać się z zawodu i rozpocząć normalne życie. Jego szczęście nie trwa jednak długo. Kong będzie musiał dokonać zemsty w ramach spłaty długu wobec tych, którzy odkryli w nim talent. Po tym jak Fon zostaje zamordowana, zrozpaczony Kong zaczyna na własną rękę wymierzać sprawiedliwość i rozprawia się z podziemnym światem Bangkoku.

Czyngis-Chan

Premiera: 28 listopada 2008
Opis dystrybutora
Mongolia, 1172 rok. Wódz plemienny Esugej wyrusza wraz z 9-letnim synem w podróż, aby wybrać dla niego narzeczoną spośród Merkitów, którym niegdyś skradł własną żonę. Ożenek małego Temudżyna ma zagwarantować pokój między plemionami. W trakcie postoju chłopiec poznaje jednak małą Borte, córkę miejscowego chana i to ona zostaje jego wybranką. W drodze powrotnej Esugej zostaje otruty przez wrogów, a po jego śmierci władzę nad plemieniem przejmuje zdradziecki Targutaj. Chciwy uzurpator chce wyeliminować Temudżyna jako prawego następcę Esugeja. Wiedziony pragnieniem zemsty na mordercach ojca i tęsknotą za ukochaną Borte, chłopiec ucieka z niewoli. Wyziębionego młodzieńca ratuje Dżamuka, z którym Temudżyna połączą więzy braterstwa do czasu, gdy jako ambitni wodzowie swoich klanów staną w szranki o przywództwo wszystkich Mongołów.

Happy-Go-Lucky, Czyli Co Nas Uszczęśliwia

Premiera: 28 listopada 2008
Opis dystrybutora
Poppy jest młodą nauczycielką, pracującą w kilku szkołach podstawowych. Beztroska i frywolna w kontaktach ze swoimi przyjaciółkami Poppy, potrafi okazać pewność siebie i troskliwość w pracy z rozbrykanymi dziećmi. Poppy jedzie rowerem przez centrum Londynu, radośnie obserwując otoczenie, od czasu do czasu machając do mijanych ludzi. Jej pogodnego usposobienia nie zmąci obojętność sprzedawcy, z którym spróbuje flirtować w księgarni, ani nawet kradzież roweru, pozostawionego na ulicy. Wyzwaniem w jej bezstresowym życiu okaże się nauka jazdy z neurotycznym instruktorem Scottem. Czy humor i przyjazne usposobienie Poppy wystarczą, aby okiełznać sfrustrowanego i nieokrzesanego nauczyciela? Gdy w jej szkole zawita z kolei nowy sympatyczny kolega, zaprzysięgła singielka stanie przed zupełnie nową dla niej szansą skosztowania prawdziwego szczęścia.

Lustra

Premiera: 28 listopada 2008
Opis dystrybutora
Ben Carson rok temu został zawieszony w pracy w nowojorskiej policji za omyłkowe postrzelenie tajnego agenta. Przeżywa trudne chwile - przestaje mu się układać z żoną i popada w alkoholizm. Odzyskanie rodziny jest jednak dla niego najważniejsze, zatrudnia się więc jako ochroniarz niedawno zniszczonego pożarem centrum handlowego. Patrolując tajemnicze zgliszcza, Carson zauważa w wiszących na ścianach lustrach obrazy mrożące krew w żyłach, przerażające wydarzenia z przeszłości, które wpływają także na teraźniejszość. Uświadamia sobie, że dręczące go wizje mogą mieć związek z tajemniczym zniknięciem poprzedniego ochroniarza, a złowroga siła wykorzystuje lustra, by przedostać się do naszego świata. Aby ją powstrzymać i ocalić swoją rodzinę, Carson musi odkryć całą prawdę.

Mała Moskwa

Premiera: 28 listopada 2008
Opis dystrybutora
Jest rok 1967. Jura, pilot i niedoszły kosmonauta, trafia do Legnicy (Małej Moskwy), największego garnizonu wojsk radzieckich w Europie Wschodniej. Towarzyszy mu piękna, młoda żona - Wiera. Zafascynowana polską poezją i muzyką Rosjanka, wygrywa konkurs przyjaźni, śpiewając w części po polsku Grande Valse Brillante Ewy Demarczyk. Wtedy właśnie poznaje polskiego oficera i muzyka – Michała. Początkowo broni się przed obudzonym wówczas uczuciem, w końcu jednak ulega tej wielkiej zakazanej namiętności.

Na Przemiał

Premiera: 28 listopada 2008
Opis dystrybutora
Abu Ammar mieszka na tej samej ulicy, na której dorastał przywódca Al-Kaidy Abu Musab al-Zarkawi. Zarabia na życie zbierając puste kartony na przemiał.

Nim Diabeł Dowie Się, Że Nie Żyjesz

Premiera: 28 listopada 2008
Opis dystrybutora
Charles i Nanette Hansonowie mają trójkę dorosłych już dzieci: Andy\'ego, Hanka i Katherine. Od lat prowadzą niewielki jubilerski sklepik przy lokalnym centrum handlowym. Andy ma długi i nie radzi sobie ze swoim uzależnieniem od narkotyków. Hank nie ma grosza przy duszy, a swoje smutki zatapia w kieliszku w pobliskim pubie. Pewnego dnia w głowie Andy\'ego rodzi się przebiegły plan napadu na sklepik rodziców. Hank, choć z oporami, zgadza się na robotę. Boi się jednak samodzielnie dokonać skoku. Do pomocy wynajmuje drobnego złodziejaszka Bobby\'ego.

Ostatnie Zlecenie

Premiera: 28 listopada 2008
Opis dystrybutora
Joe ma cztery zasady: nie zadaje pytań, nie uznaje dobra ani zła, nie spotyka się z ludźmi spoza interesu i zawsze wie kiedy się wycofać. Ten bezwzględny płatny morderca wykonując zlecenie w Bangkoku, napotyka niespodziewane przeszkody i po raz pierwszy odstępuje od swoich żelaznych reguł. Przekonuje się, że jeśli praca polega na zabijaniu, próba ocalenia czyjegoś życia może okazać się śmiertelnym wyzwaniem.

Piorun

Premiera: 28 listopada 2008
Opis dystrybutora
Pies Piorun jest gwiazdą niezwykle popularnego telewizyjnego serialu akcji zatytułowanego jego imieniem, czyli Bolt. Gdy przypadkowo trafia do Nowego Jorku, boleśnie poznaje, czym jest prawdziwe życie. Odbywa wielce niebezpieczną podróż do swej właścicielki i jednocześnie gwiazdy wspomnianej serii, Penny. Towarzyszą mu wyjątkowo cyniczna kocica Marlena oraz chomik Atylla, maniakalny wręcz wielbiciel telewizji i fan przygód Pioruna. Pies przekona się na własnej skórze, i to bardzo prędko, że wcale nie posiada mocy godnych superbohatera, takich jak laserowe spojrzenie czy ogromna siła, którymi dzięki filmowej iluzji i efektom specjalnym dysponował w serialu.

Podróż Ze Zwierzętami Domowymi

Premiera: 28 listopada 2008
Opis dystrybutora
Natalia mieszka z mężem, który zabrał ją z domu dziecka, gdy miała 16 lat. Od tego czasu jej życie kręci się wokół domu, chlewu i pociągów, które przejeżdżają pod jej. Natalia nie kocha męża, ale nie może wyobrazić sobie swojego życia bez niego. Do czasu kiedy pewnego dnia umiera on na zawał serca. Na horyzoncie pojawia się ciężarówka i wesoły kierowca Serega, który zabiera rozkojarzoną kobietę i ciało jej gospodarza. W jej domu zaczęła grać muzyka, pojawił się pies Koszczej i kierowca – Serega. Życie rodzinne i praca w gospodarstwie, którą obiecuje Natalii Serega, to dokładne powtórzenie sytuacji z poprzednim mężem. W poszukiwaniu prawdziwej miłości, Natalia wybiera się w podróż. W podróż ze swoimi zwierzętami domowymi.

Teza

Premiera: 28 listopada 2008
Opis dystrybutora
Anberber, lekarz, który po kilku latach spędzonych na studiach medycznych w Niemczech, pełen nadziei na lepsze życie, wraca do Etiopii. Niestety zastaje swój kraj pełen chaosu, nękany zamieszkami. Jego marzenie, by móc leczyć mieszkańców Etiopii zostało zniszczone przez juntę wojskową, która wykorzystuje naukowców do własnych, politycznych celów. W kraju panuje przemoc, przed którą nie można uciec. Anberber jest bezsilny wobec zaniku humanitaryzmu i wartości społecznych w swoim kraju. Po latach bolesnych i tragicznych doświadczeń powraca do rodzinnej wsi, z nadzieją odnalezienia tu spokoju. Niestety, jego marzenie zostaje szybko rozwiane przez codzienną przemoc. Nadzieja, że kraina dzieciństwa go ochroni, szybko zostaje zastąpiona piekłem wojny. Anberber zdaje sobie sprawę, że pokój w jego kraju jest niemożliwy.

Zajście Awaryjne

Premiera: 28 listopada 2008
Opis dystrybutora
Georgina Scott, samotna seksowna 33 latka, wpada w rozpacz, gdy odkrywa, że dopadła ją wcześniejsza menopauza. Na zajście w ciążę zostało jej raptem kilka dni. Aby wykorzystać ostatni cykl prosi swoich przyjaciół - Clem i Justina, by pomogli jej w znalezieniu odpowiedniego kandydata na ojca. Na wcielenie w życie pospiesznie opracowywanej strategii zostało jej niewiele czasu! Im bardziej zdesperowana jest Georgina, tym bardziej rozpaczliwe i nieprawdopodobne stają się poszukiwania Pana Chętnego i Mogącego. W szalonym wyścigu z bezlitośnie tykającym zegarem biologicznym Georgina sprowadza spermę z Internetu, próbuje uwieść robotnika budowlanego, striptizera z nocnego klubu, a nawet kilku uczestników osobliwego pogrzebu. Wszystko w imię upragnionego macierzyństwa.