Zaloguj się

Niewyemitowane ulotki

Nieobecny

Premiera: 4 listopada 2011
Opis dystrybutora

Inny

Premiera: 2 września 2011
Opis dystrybutora

Fair Game

Premiera: 27 maja 2011
Opis dystrybutora

Bejbis

Premiera: 13 maja 2011
Opis dystrybutora

Peryferie

Premiera: 25 marca 2011
Opis dystrybutora

Od Początku Do Końca

Premiera: 26 listopada 2010
Opis dystrybutora
Historia bezwarunkowej, czystej i pięknej miłości między dwoma braćmi Francisco i Thomásem. Rozgrywająca się w Rio de Janeiro akcja filmu pokazuje życie obu braci dorastających wspólnie w kochającej rodzinie. Kiedy osiągają pełnoletność, odkrywają, że miłość braterska, to nie jedyny rodzaj uczucia, który stanowi o ich nierozerwalnej więzi...

Uwikłani

Premiera: 19 lutego 2010
Opis dystrybutora

Bunt L.

Premiera: 13 listopada 2009
Opis dystrybutora
Bułgaria, rok 1986. Loris, jeden z najlepszych absolwentów wydziału języków obcych, przygotowuje się do balu kończącego studia. Ten wieczór ma być jego przepustką do wolności. Chłopak upiera się by założyć frak dziadka i nie chce ani minuty czekać na koleżankę. Gdy wszyscy koledzy świętują najpiękniejszą noc w życiu, on napełnia wodą dętkę od roweru i wskakuje na statek, który płynie na Zachód. Nie wie jednak, że ktoś, kto poczuł się tej nocy skrzywdzony, był świadkiem tajemnej ucieczki... Odtąd jego życie potoczy się zupełnie innym torem. Loris zostaje schwytany i osądzony jako więzień polityczny, który dopuścił się zdrady państwa. Tortury, wszechobecny cynizm i przemoc psychiczna zmieniają młodego i utalentowanego Lorisa w obojętnego i zimnego obserwatora. W Berlinie runął mur, więźniów obejmuje amnestia. Upragniona wolność, o którą Loris kiedyś tak walczył jest w zasięgu ręki. Problem w tym, że teraz chłopak już nie potrafi się nią cieszyć.

Earl i Ja i Umierająca Dziewczyna

Premiera: 1 stycznia 1900
Opis dystrybutora
Greg jest uczniem ostatniej klasy liceum, który unika głębszych związków i próbuje zachować anonimowość, wtapiając się w tłum. Nawet swego nieodłącznego towarzysza, Earla, z którym realizuje amatorskie parodie słynnych filmów, nazywa nie najlepszym przyjacielem, a współpracownikiem. Jego życie zmieni się na zawsze, gdy za namową matki zdecyduje się dotrzymywać towarzystwa Rachel, szkolnej koleżance, u której zdiagnozowano raka.
  1. 1
  2. 2
  3. 3