Zaloguj się

G.I. Joe: Czas Kobry

Premiera: 7 sierpnia 2009
Opis dystrybutora
Elitarna jednostka wojskowa znana jako G.I. JOE przemierza góry Azji Środkowej, pustynie Egiptu, zatłoczone ulice Paryża, a nawet lodową pokrywę Bieguna Północnego, aby unieszkodliwić podstępnego handlarza bronią DESTRO, stawić czoła rosnącemu zagrożeniu ze strony tajemniczej organizacji KOBRA i powstrzymać ją od pogrążenia świata w chaosie. Wykonując swoje zadanie, G.I. JOE posługują się technologiami szpiegowskimi i sprzętem wojskowym najnowszej generacji.

Kac Vegas

Premiera: 7 sierpnia 2009
Opis dystrybutora
Na dwa dni przed ślubem Doug i jego najlepsi kumple Phil i Stu oraz przyszły szwagier Alan jadą do Las Vegas na wystawny wieczór kawalerski, którego nigdy nie zapomną. Kiedy towarzysze pana młodego budzą się następnego ranka z potwornym bólem głowy, nie pamiętają nic. Ich luksusowy apartament jest zdewastowany, a przyszły pan młody zniknął bez śladu. Nikt z całej trójki nie ma pojęcia, co się stało. Do planowanego ślubu zostało niewiele czasu, więc razem próbują odtworzyć zdarzenia z poprzedniego wieczora, aby zrozumieć, co poszło nie tak, odnaleźć Douga i dowieźć go na czas do Los Angeles. Jednak im więcej prawdy odkrywają, tym bardziej zdają sobie sprawę z tego, w jakie tarapaty wpadli.

Małe Sekrety

Premiera: 7 sierpnia 2009
Opis dystrybutora
Od śmierci ojca minęło już sześć miesięcy. Zuzana przeżywa właśnie ekscytujący romans z namiętnym artystą. Jej ciężarna siostra Ilona czuje się przy swoim mężu jak wypchany indyk. Ich matka wciąż wierzy, że zmarły mąż zostawia w domu tajemnicze liściki, a babcia skrycie marzy o wyjeździe na Słowację i uparcie twierdzi, że tylko tam pochowa swojego syna. Gdy nadejdzie dzień obowiązkowej rodzinnej wycieczki, nikt nie będzie zachwycony. Ale wspólna wyprawa okaże się pełna niespodzianek. Rozsypane prochy ojca uwolnią lawinę skrywanych emocji. Rodzinne sekrety wreszcie wyjdą na jaw.

Mądrość i Seks

Premiera: 7 sierpnia 2009
Opis dystrybutora
Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka – seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera. Te trzy różne osobowości stanowią centrum filmowej opowieści o życiu i ludziach, którzy nie boją się marzyć, bo wiedzą, że do każdego celu można dojść na różne sposoby. Co będzie dla nich ważniejsze – mądrość czy seks?

Operacja Dunaj

Premiera: 14 sierpnia 2009
Opis dystrybutora
W sierpniu 1968 roku, podczas inwazji (zdaniem niektórych przyjacielskiej interwencji) wojsk Układu Warszawskiego na Czechosłowację zaginęła Biedroneczka – wysłużony polski czołg. To wydarzyło się naprawdę. Dalsze zabawne losy bohaterów filmu nie mają już żadnego przełożenia w faktach. Załoga gubi drogę, a jakby tego było mało – parkuje w niespodziewanym miejscu. Czy czterej pancerni wykonają zadanie? Czy polegną w starciu z niechęcią czeskich przyjaciół i urodą czeskich dziewcząt?

Ostatni Dom Po Lewej

Premiera: 14 sierpnia 2009
Opis dystrybutora
Tuż po przyjeździe do domku nad jeziorem, Mari i jej przyjaciółka Paige zostają porwane przez psychopatycznego zbiegłego więźnia Kruga i jego towarzyszy – niezrównoważoną narzeczoną Sadie, sadystycznego brata Francisa i bezwolnego syna Justina. Jedyną szansą na przetrwanie dla przerażonej i pozostawionej na pewną śmierć Mari jest powrót do rodziców - Johna i Emmy. Pechowy zbieg okoliczności sprawia jednak, że dręczyciele dziewczyny szukają schronienia w jedynym miejscu, gdzie mogłaby czuć się bezpieczna. Kiedy rodzina Mari pozna przerażającą prawdę, troje napastników zacznie przeklinać dzień, w którym znaleźli się w ostatnim domu po lewej.

Załoga G

Premiera: 14 sierpnia 2009
Opis dystrybutora
Załoga świetnie wyszkolonych świnek morskich podejmuje się niebezpiecznej misji. Wyposażone w najnowocześniejsze gadżety zwierzaki to: Darwin – ambitny przywódca grupy, Walczak – transport, uzbrojenie i ekstremalne rozwiązania, Juarez – pełna wdzięku specjalistka sztuk walki, śledczy Plujka, pracujący w cyber wywiadzie Brylus oraz wyluzowany żółtodziób Kędzior. Ten zgrany zespół musi za wszelką cenę powstrzymać pewnego multimilionera, który chce zawładnąć światem za pomocą odpowiednio zaprogramowanego sprzętu gospodarstwa domowego.

Bez Mojej Zgody

Premiera: 21 sierpnia 2009
Opis dystrybutora
Życie Sary i Briana Fitzgeraldów zmienia się na zawsze, kiedy okazuje się, że ich córka Kate jest chora na białaczkę. Jedyną nadzieję pokładają w kolejnym dziecku, które ma być poczęte tylko po to, by uratować życie Kate. Kate, mimo że jest starsza, polega na swojej młodszej siostrze, od której zależy jej życie. Wielokrotne pobyty w szpitalu i zabiegi stają się częścią życia rodziny. Wszystko się zmienia, kiedy pewnego dnia jedenastolenia Anna mówi NIE. Nie chce być dłużej traktowana jak magazyn części zamiennych dla siostry, zatrudnia więc prawnika i wszczyna proces sądowy, który podzieli rodzinę i zagrozi życiu Kate, której ciało będzie coraz gorzej funkcjonować.

Metro Strachu

Premiera: 21 sierpnia 2009
Opis dystrybutora
Zwykły dzień dyspozytora nowojorskiego metra Waltera Garbera zamienia się w kompletny chaos z powodu uprowadzenia pociągu. Sprawcą całego zamieszania jest Ryder, dowódca świetnie uzbrojonej grupy czterech osób, który grozi śmiercią pasażerów, jeśli w ciągu godziny nie zostanie zapłacony wysoki okup. Garber stara się wykorzystać całą swoją rozległą wiedzę na temat systemów metra, aby przechytrzyć Rydera i ocalić zakładników. Jednej zagadki nie potrafi jednak rozwiązać: nawet jeśli złodzieje dostaną swoje pieniądze, jak będą w stanie wydostać się z tunelu?

Miłość Na Wybiegu

Premiera: 21 sierpnia 2009
Opis dystrybutora
Julka mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta, wynajmuje jej pokój, a przypadkowe spotkanie w salonie fryzjerskim pani Marty owocuje nieoczekiwaną ofertą pracy – Julka dostaje propozycję dołączenia do zespołu modelek prestiżowej warszawskiej agencji. W ten sposób młoda i niedoświadczona dziewczyna wkracza w wielki świat mody. Czy Julka będzie umiała pogodzić karierę modelki z rodzącym się uczuciem do trochę cynicznego fotografa Kacpra? Czy oboje zdołają stawić czoła zakochanej w Kacprze Marlenie, właścicielce agencji modelek i intrygom jej przyjaciółki Ilony, redaktorki naczelnej modnego miesięcznika?

Spotkanie W Palermo

Premiera: 21 sierpnia 2009
Opis dystrybutora
Finn robi zdjęcia dla największych domów mody, współpracuje z najpiękniejszymi modelkami. W jego życiu nie brakuje intensywnych wrażeń, luksusu i sławy. Powoli jednak zaczyna tęsknić za czymś innym. Sesja fotograficzna ze spodziewającą się dziecka Milą Jovovich zaprowadzi Finna do Palermo. Jednak zamiast odpoczynku spotka tu tajemniczego mężczyznę, którego widział już w snach oraz młodą fascynującą kobietę. Oboje sprawią, że podróż po obcym mieście stanie się podróżą w głąb siebie, która zmieni życie Finna.

13 Dzielnica - Ultimatum

Premiera: 28 sierpnia 2009
Opis dystrybutora
Paryż, rok 2013. D13 - 13 dzielnica, jest oddzielona od miasta i podzielona na getta. Niepodzielnie rządzą w nich etniczne gangi, brutalnie kontrolujące życie dzielnicy, pobierające haracze i uwikłane w przemysł narkotykowy. Jedynym sprawiedliwym w tym ziemskim piekle jest Leito, samotny bojownik o prawa D13, wspomagany przez kapitana policji Damiena. Zdesperowane władze i tajne służby decydują się na ostateczne rozwiązanie problemu 13 dzielnicy. Gliniarz i mistrz sztuk walki stają przed wyzwaniem uratowania 13 dzielnicy przed zagładą.

Largo Winch

Premiera: 28 sierpnia 2009
Opis dystrybutora
Largo Winch to 26-letni buntownik, który przy okazji jest też bilionerem - dziedzicem rodzinnego imperium biznesu, jak również czarującym pogromcą kobiecych serc. Już wkrótce będzie musiał użyć swych niezwykłych umiejętności, aby przeciwstawić się czyhającym na jego fortunę i życie wrogom.

No-Do. Wezwani

Premiera: 28 sierpnia 2009
Opis dystrybutora
Młode małżeństwo z małą córeczką i niemowlęciem wprowadza się do pięknej, opuszczonej, przedwojennej willi nad morzem. W nowym domu kobietę nawiedzają przerażające wizje na pograniczu jawy i snu. Jej mąż zrzuca to na karb traumatycznych przeżyć po przebytym szoku poporodowym. Tymczasem niewyjaśnione zjawiska nasilają się. Posądzana o obłęd główna bohaterka czuje, że klucz do zagadki znajduje się w murach mrocznego domostwa. Kto pomoże jej odkryć prawdę? Czy tajemniczy ksiądz egzorcysta? Kim jest na wpół obłąkana staruszka przemykająca ukradkiem przez zdziczały ogród? A może odpowiedź kryją zniszczone, celuloidowe taśmy odnalezione na strychu pod grubą warstwą kurzu?

René

Premiera: 28 sierpnia 2009
Opis dystrybutora
Nastoletni René nie może pogodzić się z odejściem ojca i odrzuceniem przez matkę. Żyjąc w świecie pozbawionym miłości i jakichkolwiek pozytywnych wzorców, jest skazany sam na siebie. Szybko trafia na drogę przestępstwa. René nie ma szans na resocjalizację – zmiany w jego osobowości, spowodowane traumą z domu rodzinnego, są zbyt głębokie. Mając niewątpliwą umiejętność manipulowania ludźmi, wkrada się w ich łaski, by potem ich okraść – w 1992 roku okrada nawet samą Třeštíkovą. Uwodzi i porzuca kobiety, ma syna, którym się nie interesuje. Jego szemrane interesy nieodmiennie kończą się za więziennymi kratami. Gdy umiera matka jego dziecka, nie wydaje się tym zbytnio przejęty, skupia się na opisie swojego wątłego zdrowia. Jego życie jest egoistycznym żebraniem o czułość i odrobinę uwagi. Więzienie to jedyne miejsce, gdzie czuje się bezpiecznie.

Wojna Domowa

Premiera: 28 sierpnia 2009
Opis dystrybutora
John Whittaker młody Anglik zakochuje się szaleńczo w Laricie, seksownej i olśniewającej Amerykance, którą niezwłocznie poślubia. Kiedy jednak przywozi ją do rodzinnej posiadłości, jego matka, pani Whittaker, reaguje na synową alergicznie. Larita stara się jak może, żeby dopasować się do oczekiwań, ale nie udaje się jej przejść bezpieczną nogą przez pole minowe, które zgotowała dla niej teściowa. Nie trzeba wiele czasu, by dziewczyna przejrzała grę pani Whittaker i zdała sobie sprawę, że musi się bronić, jeśli nie chce stracić Johna. Teściowa wykorzystuje każdą sytuację, żeby pokazać synową w niekorzystnym świetle, natomiast Larita pozostaje irytująco spokojna i opracowuje błyskotliwe kontrataki. Niebawem jednak, manipulacje pani Whittaker zaczynają odnosić skutek i Larita czuje, że może stracić miłość Johna.