Zaloguj się

Amadeusz

Premiera: 5 listopada 2010
Opis dystrybutora

Amerykanin

Premiera: 5 listopada 2010
Opis dystrybutora

Cyrus

Premiera: 5 listopada 2010
Opis dystrybutora

Chloe

Premiera: 12 listopada 2010
Opis dystrybutora

Mysi Agenci

Premiera: 12 listopada 2010
Opis dystrybutora

Prosta Historia O Miłości

Premiera: 19 listopada 2010
Opis dystrybutora
Dwoje scenarzystów podczas podróży pociągiem na Hel wymyśla fabułę scenariusza filmowego: prostej historii o miłości. Na początku bohaterowie ich historii funkcjonują w sali prób, z umowną scenografią plenerów i wnętrz, by wreszcie przesiąść się do prawdziwego pociągu. Na oczach widza tworzy się zawiła historia przypadkowego spotkania dwojga młodych ludzi: zagubionej kobiety /Marty - uznanej aktorki/ i pewnego siebie mężczyzny /Aleksa - debiutanta w filmie/. Kiedy plan filmowy przenosi się do realnego pociągu, historia odwraca się o 180 stopni. W tworzący się spontanicznie związek niespodziewanie zaczyna ingerować reżyser /Patryk - partner Marty/. Bohaterowie na bieżąco kreują fabularny trójkąt...

Iluzjonista

Premiera: 26 listopada 2010
Opis dystrybutora
Film przedstawia historię starzejącego się artysty music-hallowego, zmuszonego podróżować bez przerwy pomiędzy miastami i wsiami, aby prezentować wciąż swój numer magiczny w podrzędnych barach i parkach. Spotyka on pewnego dnia na swojej drodze młodą dziewczynę – Alice, która posiadając w sobie zachwyt dziecka, całkowicie wierzy w jego sztuczki uważając je za prawdziwą magię. Iluzjonista zaczyna się więc starać w swoich występach, aby ją uszczęśliwić. A ona obdarza go coraz większym zachwytem. Obserwujemy jej przebudzenie z miejscowego kopciuszka w pięknego łabędzia.

Joanna

Premiera: 26 listopada 2010
Opis dystrybutora
W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą dziewczynkę nie wie, że od tej pory jej życie będzie miało słodko - gorzki smak. Los w tym filmie decyduje o wszystkim. Pozwala ludziom się odnaleźć, by za chwilę zadać cios i doprowadzić do rozstania. Darowuje miłość, za którą trzeba zapłacić ogromną cenę. Wypełnia samotność obietnicą szczęścia, kruchego jak szkło.

Łatwa Dziewczyna

Premiera: 26 listopada 2010
Opis dystrybutora
Do chwili, kiedy podjęła decyzję o zmianie stylu życia, Olive Penderghast była przeciętną uczennicą. Sytuacja wymyka się spod kontroli, kiedy szkolna gwiazda Marianne podsłuchuje opowieści Olive i plotki o jej rzekomej swobodzie seksualnej zna po chwili cała szkoła. I chociaż ten rodzaj popularności nie jest do końca tym, o który zabiegała Olive, bycie w centrum uwagi uzależnia tak bardzo, że dziewczyna decyduje się nie zaprzeczać plotkom. Tak naprawdę niejako je potwierdza zmieniając swój wygląd na bardziej seksowny. Ważne jest to, że zna prawdę, a jej dalecy od osądzania rodzice mają do niej zaufanie. Przecież nikogo nie rani, prawda?

Maczeta

Premiera: 26 listopada 2010
Opis dystrybutora
Tytułowy mściciel i mistrz w posługiwaniu się bronią sieczną, to pochodzący z Meksyku agent federalny, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Skorumpowany senator, który wykorzystuje go do własnych celów, popełnia życiowy błąd – oszukany i rozjuszony Maczeta wkracza do akcji z zabójczym rozmachem. Bo kiedy wnerwisz faceta, który nie ma nic do stracenia, musisz liczyć się z ostrymi konsekwencjami.

Miód

Premiera: 26 listopada 2010
Opis dystrybutora
Yusuf jest jedynakiem, który mieszka z rodzicami w małej wiosce pośród gór. Jego ojciec Yakup zajmuje się tradycyjnym pszczelarstwem, niebezpiecznym zajęciem, polegającym na umieszczaniu specjalnych leśnych uli na szczytach wysokich drzew. Sześcioletni chłopiec często towarzyszy ojcu w wyprawach w głąb lasu, który staje się dla niego miejscem pełnym magii i przygód. Yusufa i Yakupa łączy niezwykle silna więź: syn podziwia akrobatyczne umiejętności ojca, dzieli się z nim swymi tajemnicami, z dumą czyta dla niego na głos. Tymczasem w szkole chłopiec jąka się i nie może wydusić ani słowa. Jego marzeniem jest zdobycie odznaki za umiejętność głośnego czytania. Beztroskie dzieciństwo kończy się gdy ojciec coraz dłużej nie wraca z dalekiej wyprawy w góry po miód...

Od Początku Do Końca

Premiera: 26 listopada 2010
Opis dystrybutora
Historia bezwarunkowej, czystej i pięknej miłości między dwoma braćmi Francisco i Thomásem. Rozgrywająca się w Rio de Janeiro akcja filmu pokazuje życie obu braci dorastających wspólnie w kochającej rodzinie. Kiedy osiągają pełnoletność, odkrywają, że miłość braterska, to nie jedyny rodzaj uczucia, który stanowi o ich nierozerwalnej więzi...

Pogrzebany

Premiera: 26 listopada 2010
Opis dystrybutora
Paul Conroy pracował na kontrakcie w Iraku. Pewnego dnia zostaje porwany przez grupę Irakijczyków podczas zorganizowanego przez nich ataku. Kolejną rzeczą jaką pamięta jest pobudka w zakopanej pod ziemią trumnie – zostaje pogrzebany żywcem. Nie zna swojego oprawcy ani przyczyny uwięzienia. Może być gdziekolwiek, na liczącej setki kilometrów kwadratowych pustyni, a tlenu wystarczy mu zaledwie na 90 minut. Musi wydostać się z klaustrofobicznej pułapki. Ma zapalniczkę, telefon komórkowy i długopis. Głos w telefonie ma iracki akcent. Nieznajomy po drugiej stronie słuchawki domaga się kilkumilionowego okupu...

Święty Mikołaj

Premiera: 26 listopada 2010
Opis dystrybutora
W odciętej od świata wiosce w Laponii młody Mikołaj traci w wypadku całą rodzinę. Mieszkańcy wioski postanawiają wspólnie zaopiekować się osieroconym chłopcem. Każda rodzina będzie sprawowała pieczę nad nim przez okres jednego roku. Żeby okazać wdzięczność, chłopiec postanawia obdarowywać dzieci swoich gospodarzy własnoręcznie wykonanymi zabawkami. Kiedy pewnego razu w wiosce zaczyna brakować jedzenia, mieszkańcy są zmuszeni wysłać Mikołaja na naukę zawodu stolarza do pustelnika o imieniu Lisakki. Pod czujnym okiem srogiego nauczyciela Mikołaj szybko się uczy. Coraz sprawniej wykonuje zabawki i są one coraz piękniejsze. Jednak Lisakki, który nie lubi dzieci, zakazuje Mikołajowi wykonywania prezentów. Świąteczna tradycja wzajemnego obdarowywania się jest zagrożona.

Zaplątani

Premiera: 26 listopada 2010
Opis dystrybutora
Komediowa baśń o wartkiej akcji. Flynn, czarujący młody awanturnik, znajduje schronienie w opuszczonej wieży. Zastaje tam piękną i pełną temperamentu Roszpunkę, która czyni go swym więźniem. Dziewczyna, wychowywana przez Matkę Gertrudę i odizolowana od świata, ma niezwykle długi magiczny warkocz i bardzo chce się wyrwać z odosobnienia. Dobija targu z Flynnem, po czym razem wyruszają w niebezpieczną podróż. W towarzystwie konia Maksimusa i nadopiekuńczego kameleona Pascala przeżywają mnóstwo przygód.