Zaloguj się

Artur i Minimki 3. Dwa Światy

Premiera: 3 grudnia 2010
Opis dystrybutora
Maltazard przedostaje się do świata ludzi w celu przejęcia władzy nad ziemią z pomocą armii gigantycznych moskitów. Tylko Artur jest w stanie pokrzyżować jego plany. Najpierw musi jednak wrócić do swojej sypialni i odzyskać dawny rozmiar. Uwięziony w ciele Minimka może liczyć na pomoc Selenii i Betamesza, a także, zupełnie niespodziewanie, na wsparcie Darkosa, syna Baltazara, który chce się do nich przyłączyć. Pieszo, rowerem, samochodem, a nawet na motorze - Artur i jego przyjaciele będą musieli skorzystać z różnych rozwiązań w ostatecznym starciu z Baltazarem.

Jackass 3D

Premiera: 3 grudnia 2010
Opis dystrybutora

Kot Jaki Jest, Każdy Widzi

Premiera: 3 grudnia 2010
Opis dystrybutora
Célimène ma trzydzieści pięć lat. Jest pisarką, której zabrakło inspiracji do pisania. Jest ekscentryczna i jedynie jej siedmioletni syn Adam to dla niej powód, by stąpać twardo po ziemi. Anaïs ma siedemnaście lat. Jest młoda, nowoczesna, ma w sobie arogancję typową dla młodego pokolenia. Cały program działania... Prześladuje Célimène, przegląda jej pocztę, wszędzie jej wypatruje. Anaïs chce przekonać Célimène do opisania jej historii, proponuje więc siebie jako temat. Nic obu kobiet nie łączy, ani ich nie dzieli, upór jednej ściera się z wewnętrznym zamknięciem się drugiej.

Muzyka

Premiera: 3 grudnia 2010
Opis dystrybutora
Młody mężczyzna jest sfrustrowany i niezadowolony ze swojego życia. Wszechobecna nuda przygnębia go, a jego męki egzystencjalne dodatkowo wzbierają się, gdy pewnego dnia słyszy jazz. Żelazna kurtyna sprawia, że jego marzenia o zostaniu muzykiem są niemożliwe do spełnienia. Pewnego razu dostaje jednak szansę. Prośba jego żony, żeby publicznie pokazał swój muzyczny kunszt, okazuje się brzemienna w skutki. Dostrzega go człowiek, który wie jak puścić maszynę w ruch. Wie, jak pomóc naszemu bohaterowi wykorzystać jego potencjał. Ale jak to często w życiu bywa, nie wszystko idzie po jego myśli. Pogoń za marzeniami sprowadza na niego całą serię trudnych i nieprzyjemnych zdarzeń, ale mimo to potrafi on zachować pogodę ducha.

Och, Życie

Premiera: 3 grudnia 2010
Opis dystrybutora
Bohaterami filmu są Holly Berenson, świetnie zapowiadająca się restauratorka, i Eric Messer, pracownik telewizyjnego kanału sportowego aspirujący do stanowiska dyrektora. Holly i Messera nie łączy nic poza wzajemną niechęcią po feralnej randce w ciemno i miłością do ich córki chrzestnej, Sophie. Jednak gdy nieoczekiwanie stają się jedynymi bliskimi, którzy pozostali Sophie, muszą odłożyć na bok animozje. Mieszkając pod jednym dachem, usiłują pogodzić ambicje zawodowe i napięte grafiki towarzyskie z próbą odnalezienia wspólnego języka.

Śniadanie Ze Scotem

Premiera: 3 grudnia 2010
Opis dystrybutora
Dla Erica hokej jest całym życiem. W wieku trzydziestu lat w wyniku kontuzji musiał pożegnać się z karierą w lidze NHL. Zajął się czymś równie mocno związanym ze światem sportu – został komentatorem. Kiedy partner Erica, Sam oznajmia mu, że obaj będą musieli zaopiekować się tymczasowo małym chłopcem, jego perfekcyjny dotąd świat zaczyna się walić. W tym momencie na scenie pojawia się Scot – porzucony przez rodziców jedenastolatek, który wygląda i zachowuje się całkowicie odwrotnie, niż jak przystało na młodego mężczyznę – zupełne przeciwieństwo Erica. Zaskoczeni wyjątkowo wrażliwym usposobieniem chłopaka, Eric i Sam próbują delikatnie zniechęcić go od używania pachnących kremów do rąk i rzeczy w kolorze różowym.

Czarny

Premiera: 10 grudnia 2010
Opis dystrybutora

Dziennik Cwaniaczka

Premiera: 10 grudnia 2010
Opis dystrybutora
Greg uważa, że gimnazjum to najdurniejszy wymysł wszechczasów. Towarzyskie pole minowe, po którym poruszają się lamusy, kujony, luzaki, mięśniaki. Stolik, przy którym siedzisz w stołówce świadczy o twoim statusie społecznym. Greg uważa, że zasługuje na bycie na szczycie towarzyskiej drabiny społecznej i robi wszystko, by tam trafić. Wymyśla plany, które zazwyczaj okazują się niewypałem. Wszystkie spisuje, ale zaznacza, że to nie pamiętnik lecz dziennik! Umieszcza w nim przemyślenia, rodzinne anegdotki, historyjki ze szkoły i świetlane plany na przyszłość: Kiedy będę sławny przestanę odpowiadać na głupie pytania. – pisze o lekcjach i absurdalnych (według niego) wymaganiach nauczycieli.

Piąty Wymiar

Premiera: 10 grudnia 2010
Opis dystrybutora
Wyruszając wraz z grupą przyjaciół w rejs jachtem, piękna Jess nie może wyzbyć się prześladującego ją poczucia zagrożenia. Jej podejrzenia wkrótce się potwierdzają. Nagły sztorm zmusza załogę jachtu do wejścia na pokład tajemniczego statku pasażerskiego. Okręt wydaje się opustoszały, a wskazówki zegara pokładowego pozostają nieruchome. Wkrótce pechowi żeglarze przekonają się, że spokój panujący na statku to cisza przed burzą, zapowiadająca atak siły, która nie spocznie, póki nie wyeliminuje nieproszonych gości. Desperacko walcząca o przetrwanie Jess z przerażeniem odkrywa, że to ona posiada klucz do rozwiązania zagadki statku widmo.

Schronienie

Premiera: 10 grudnia 2010
Opis dystrybutora

Chanel i Strawiński

Premiera: 17 grudnia 2010
Opis dystrybutora
Rok 1913, Paryż. Premiera Święta Wiosny: Igora Strawińskiego - dzieła, które dla ówczesnej publiczności było zbyt nowoczesne i radykalne, mijało się z jej oczekiwaniami, a tym samym było dla niej niezrozumiałe i skandaliczne. Niewielu doceniło geniusz kompozytora i wielkość dzieła – jedną z osób, która zachwyca się baletem jest Coco Chanel, niezwykła kobieta, o której świat miał się dopiero dowiedzieć. Gdy po siedmiu latach losy dwojga znów się schodzą. Coco, uznana już wtedy projektantka, ofiaruje jeden ze swoich domów Strawińskiemu jako azyl i miejsce do pracy. Między nim, a Coco wybucha płomienne uczucie.

Mr. Nobody

Premiera: 24 grudnia 2010
Opis dystrybutora

Centurion

Premiera: 25 grudnia 2010
Opis dystrybutora
Jest rok 117 naszej ery. Legiony Cesarstwa Rzymskiego budują chwałę Imperium. Także Brytania uległa rzymskim wojownikom. Jednak jej północne rubieże pozostają pod władaniem lokalnych plemion. Niezależność ziem, leżących na północ od Muru Hadriana jest solą w oku władz Imperium. Powtarzające się śmiałe ataki na rzymskie forty drażnią dumę rzymskich dowódców. IX Legion pod wodzą nieustraszonego generała Virilusa otrzymuje rozkaz przekroczenia Muru i rozniesienia na ostrzach mieczy wszystkich, którzy nie godzą się z nową władzą. Jednak nikt nie wie, co czeka po drugiej stronie. Wkrótce rzeczywistość okaże się okrutniejsza niż najczarniejsze proroctwa.